پﺶﺗیﺏﺎﻧی : 88781901
support@autocharge.ir
logo-samandehi
"اتوشارژ همراه اول"

با خرید از اتوشارژ،تلفن همراه شما بدون وارد کردن رمز شارژ، به صورت خودکار شارژ می‌گردد.


اپلیکیشن اتوشارژ برای دستگاه‌های اندرویدی

در سال‌های اخیر، میزان استفاده از گوشی‌های هوشمند رشد چشمگیری داشته و به همین منظور، وجود اپلیکیشن سایت‌های مختلف یک نیاز اساسی برای کاربران محسوب می‌شود. در همین راستا، اتوشارژ به منظور رفع نیاز کاربران و ایجاد سهولت در خرید شارژ، اپلیکیشن خود را برای گوشی‌های اندرویدی عرضه کرده است. از جمله امکانات شاخص این اپلیکیشن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • امکان مشاهده موجودی حساب
  • اطلاع از جدیدترین کدهای تخفیف اتوشارژ
  • نمایش کامل گزارش‌های خرید انجام شده

دانلود اپلیکیشن دانلود فایل راهنما

autocharge android app
autocharge android app

کاربران اتوشارژ و تمامی کسانی که نیاز به یک اپلیکیشن مناسب برای شارژ مستقیم سیم‌کارت‌ همراه اولی خود دارند، می‌توانند این اپلیکیشن را از طریق آدرس زیر دریافت کنند؛ همچنین فایل راهنما نیز در ادامه قرار داده شده است.


وب اپ اتوشارژ برای آیفون و آیپد

autocharge web app on ipad

در کنار اپلیکیشن اندرویدی اتوشارژ، وب اپ آن نیز برای گوشی‌های آیفون و تبلت‌های آیپد آماده شده است تا کاربران این دستگاه‌ها نیز به آسانی بتوانند به اتوشارژ دسترسی داشته باشند.

برای دسترسی به وب اپ اتوشارژ ،آدرس app.autocharge.ir را وارد کرده و با انتخاب نوار ابزار بالایی مرورگر، روی گزینه Add to Home Screen کلیک کنید. با انجام این کار، وب اپ اتوشارژ در کنار سایر اپلیکیشن‌های شما به نمایش در آمده و با انتخاب آن وارد نسخه مخصوص iDevices می‌شوید.

autocharge ipad web app
autocharge iphone web app

برای دسترسی و دریافت وب آپ با آی‌پد یا آی‌فون خود به آدرس app‪.‬autocharge‪.‬ir بروید. برای دریافت وب اپ مطابق تصویر زیر بر روی Add to Home Screen کلیک کنید

add to home screen autocharge web app on ipad
خرید شارژ همراه اول